Geçici Hayvan Bakımevi’ne Milas Belediyesi’nden Ziyaret

Milas Belediyesi Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret ederek tesisle ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Teknik özellikleri, doğal yaşam alanları ile Türkiye’nin sayılı barınakları arasında yer alan Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni Milas Belediye Başkan yardımcısı Gülşen Gökçe, Veteriner hekim Fatih Yalçın, Mimar Gizem Çerçioğlu ziyaret etti ve yetkililerden barınakla ilgili bilgi aldı.

 

Milas Belediyesi olarak ilçelerindeki barınakta genişletme ve revize çalışması yapacaklarını söyleyen Milas Belediye Başkan yardımcısı Gülşen Gökçe bu nedenle Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret ettiklerini söyledi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin şehre kazandırdığı çok kapsamlı geçici hayvan bakımevinin doğal yaşam alanları, ilk kabul ünitesi, ameliyathanesi ve daha birçok özelliği ile candostlara ev sahipliği yaptığını belirten Milas Belediye Başkan yardımcısı Gülşen Gökçe barınağın özellikleri, çalışma düzeni ve ekibiyle çok başarılı olduğunu söyledi ve kendileri ile çok yakından ilgilenen ekibe teşekkür etti.

BENZER İÇERİKLER